Manhattan ' s Elite .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Manhattan ' s Elite .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Vise fara margini...

2 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down  Message [Page 5 of 5]

101Vise fara margini... - Page 5 Empty Re: Vise fara margini... Thu Aug 11, 2011 11:47 am

Itachi Caine

Itachi Caine

Il musc usor de buza de jos, apoi de barbie pe care o ling putin. Imi las din nou capul pe spate, incepand sa gem de placere.

102Vise fara margini... - Page 5 Empty Re: Vise fara margini... Thu Aug 11, 2011 11:50 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Ma sprijin in coate, lasandu-i picioarele de pe umerii mei, pentru a nu-l durea. Incep sa scap mici gemete de placere, marind ritmul penetrarilor.

103Vise fara margini... - Page 5 Empty Re: Vise fara margini... Thu Aug 11, 2011 12:14 pm

Itachi Caine

Itachi Caine

Scot un mic scancet cand mari ritmul miscarilor, apoi am incepu sa gem destul de tare de placere, cea ce ma uimea si ma incantea, fiindca de obicei eram foarte tacut cand venea vorba de acest lucru, fiindca preferam sa gafai si sa icnesc usor.

104Vise fara margini... - Page 5 Empty Re: Vise fara margini... Thu Aug 11, 2011 12:17 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Imi apare un ranjet pervers pe buze, mandru de mine, ca tipul gemea asa tare. Nu o mai facusesi de mult astfel, cu un baiat si niciodata cu unul care deobicei era in pozitia mea, dar imi convenea.
-Schimbam pozitia? Ii soptesc, muscandu-l apoi de lobul urechii

Sponsored content



Back to top  Message [Page 5 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum