Manhattan ' s Elite .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Manhattan ' s Elite .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Vise fara margini...

2 posters

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Message [Page 1 of 5]

1Vise fara margini... Empty Vise fara margini... Fri Aug 05, 2011 7:27 am

Itachi Caine

Itachi Caine

Stateam trantit pe canapea si citeam Shogun-ul de James Clavell, fiind pasionat de povestile asiatice, mai ales cele japoneze, amintindu-mi de copilaria mea, cand stateam alaturi de mami si Gabriel, in fiecare seara pe terasa din lemn al vilei noastre din Tokyo. Trag aer in piept, apoi inchid cartea, ridicandu-ma de pe canapea si ies pe balcon pentru a fuma o tigare, nepasandu-mi ca sunt doar intr-o pereche de bermude si la bustul gol.

2Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Fri Aug 05, 2011 11:58 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Ma indreptam spre camine, destul de grabit, caci se adunau norii, semn ca avea sa ploua. Norocul meu ce naiba! Mai aveam o gramada de mers pana la camin, nu aveam niciun ban si aratam ca naiba, aveam hainele rupte, caci mai devreme incercase unii sa ma violeze, dar spre ghinionul lor stiu sa ma apar.
Pana la urma a inceput ploaia, puternic, prea puternic sa merg prin ea, caci daca o faceam aveam sa racesc calumea. Vad un hotel si ma duc sa ma adapostesc in el, sperand sa nu ma dea receptionera afara.

3Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Fri Aug 05, 2011 12:04 pm

Itachi Caine

Itachi Caine

Intru rapid inauntru, fiindca incepu o ploaie destul de tare, ce ma oprea sa mai stau pe balcon. Inchid usa si sting tigarea, fiindca nu obisnuiam sa fumez in apartament. Ma duc in bucatarie si vreau sa beau Cola, dar am ramas fara. Ma bonsuflez ca un copil mic si iau niste fise, iesind asa din apartament, coborand la parter, unde stiam ca se afla un automat de bauturi racoritoare. Nu-mi pasa ca se uita lumea dupa mine ca la masini straine, atata timp cat primeam Cola era bine.

4Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Fri Aug 05, 2011 12:07 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

M-am dus la receptionera, pentru a o ruga sa ma lase sa stau aici, pana cand avea sa se potoleasca ploaia. Dupa multe insistenta a cedat, zicandu-mi ca daca nu stau cuminte ma da afara. Ma asez pe canapea, ridicandu-mi picioarele la piept. Imi lipesc fruntea de genunchi, inchizand ochii, ramanand asa, tacut.

5Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Fri Aug 05, 2011 12:20 pm

Itachi Caine

Itachi Caine

Intru in receptie si ii fac cu ochiul tipei, ce se topi instant cand ma vazu cum am venit. Ma indrept spre automat, dar privirea mi-a fost atrasa spre canapea pe care statea un pusti gemuit si ud-leoarca.
- Hei, esti bine? Il intreb, punand o mana pe umarul sau si asezandu-ma pup in fata lui. Vrei sa iti aduc ceva? Il intreb in continuare, privindu-l curios sa aflu ce s-a intamplat cu el.

6Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Fri Aug 05, 2011 12:22 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Imi ridic privirea cand aud pe cineva vorbindu-mi. Il privesc pe tip, dand mai intai aprobator din cap si apoi in semn negativ.
-Sunt bine si n-am nevoie de nimic. Ii zic calm, privindu-l in ochi

7Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Fri Aug 05, 2011 12:28 pm

Itachi Caine

Itachi Caine

- Daca spui tu, dar hainele tale sunt ude si ai sa racesti. Ce spui sa vi cu mine sa te schimbi. Nu iti fac nici un rau, jur, spun, ridicand mana dreapta in sus, aratand ca nu aveam intenti rele.
O aud pe receptionera cum mormai ceva in legatura cu baiatul, dar cand mi-am atintit o privire de gheata asprea ei, tacu instant, fara sa mai spuna ceva, scufundandu-se in revista de moda ce o citea pe sub tejghea.

8Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Fri Aug 05, 2011 12:31 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Ridic din umeri, fiindu-mi indiferent, chiar si daca imi facea ceva. Ma ridic in picioare, privind-o pe receptionera, era clar ca-l placea pe tip, iar pe mine ma cam enerva fata, asa ca aveam sa-i ofer o scena minunata. Zambesc pervers si ii sar la gat baiatului, sarutandu-l pasional pe buze.

9Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Fri Aug 05, 2011 12:33 pm

Itachi Caine

Itachi Caine

Raman usor socat, dar ii raspund la sarut strecurandu-mi pentru cateva clipe limba in gurita lui, invitandu-i limba la joaca foarte putin. Ma desprind incet din sarutul infocat si il apuc de mana, tragandu-l dupa mine la etajul cinci unde era apartamentul meu. Il deschid si ii fac semn sa intre, apoi inchid usa in urma mea.

10Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Fri Aug 05, 2011 12:35 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Il urmez, apoi intru in camera lui, dezbracandu-ma pana la boxeri, amintindu-mi fata receptionerei cand a vazut sarutul, fiind una epica. Tipul nu saruta rau deloc. Sar in pat, pe spate, privindu-l pe tip. Sincer, nu m-ar fi deranjat sa sara acum pe mine.

11Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Fri Aug 05, 2011 12:45 pm

Itachi Caine

Itachi Caine

- Inainte de a mai face ceva, ar trebui sa ne prezentam. Eu sunt Itachi Caine, spun, asezandu-ma pe pat langa el si am inceput sa il mangai usor pe piept cu degetul aratator.
Il mancam din priviri pe baiat, incat imi venea sa il am non-stop, sa fie doar al meu si doar eu sa gust din el, mai ales din dulceata buzelor sale usor carnoase, moi si catifelat.

12Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Fri Aug 05, 2011 12:48 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

-Jesse Anson. Ma prezint si eu, zambind larg, privindu-l pe baiat in ochi. Adica vrei sa facem ceva? Intreb pe un ton pervers, cu un ranjet in coltul drept al gurii.
Oricum nu ma deranja, dar imi placea sa aud ca lumea ma vrea.

13Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Sat Aug 06, 2011 12:59 am

Itachi Caine

Itachi Caine

Ii fac cu ochiul, apoi il sarut apasat pe buzele acelea, trecandu-mi limba peste ele, gustandu-le ca pe un fruct foarte delicios si dulce, in timp ce ma lasam usor peste trupul sau ud, din cauza hainelor. Cand pielea mea i-a atins-o pe a lui, un mic spasm de frig mi-a trecut prin corp, dar l-am mascat foarte bine, ca sa nu isi dea seama de acel lucru.

14Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Sun Aug 07, 2011 11:45 am

Jesse Anson

Jesse Anson

I-am raspuns pasional la sarut. Baiatul avea un gust chiar dulce, daca inlaturai gustul amar de tigara. Imi duc o mana pe pieptul sau, mangaindu-l tandru. Daca tot ma luase la el in camera, trebuia sa-l rasplatesc, iar la sex stiam ca ma pricep

15Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Sun Aug 07, 2011 11:49 am

Itachi Caine

Itachi Caine

- Numele meu este Itachi Caine, ii soptesc in ureche, apoi il musc jucaus de pavilonul urechii si ii apuc lobul intre buze, sugandu-l putin.
Incep sa il sarut pe gat, muscandu-l din cand in cand si sugandu-i pielea, lasand urme vagi de roseata, fiindca imi treceam apoi limba peste ele, foarte apasat si usor posesiv.

16Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Sun Aug 07, 2011 11:53 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Nu i-am zis si numele meu, avea sa fie doar o aventura, nimic mai mult, deci nu trebuia sa stie cum ma cheama.
Imi las capul in partea opusa de unde ma saruta, muscandu-mi buza inferioara de placere. Simteam cum incepe sa prinda ceva viata

17Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Sun Aug 07, 2011 12:03 pm

Itachi Caine

Itachi Caine

Cobor cu sarutarile pe pieptul sau, apucandu-i un sfarc intre buze, incepand sa il ling, sa il rotesc, sa il musc si sa il sug, in timp ce ii mangaiam barbatia prin materialul subtire al boxerilor. Imi trecor mana intinterior si ii apas pentru cateva secunde capul, inainte sa o incep sa o mangai atent.

18Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Sun Aug 07, 2011 12:06 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Imi las capul pe spate, arcuindu-mi usor spatele. Scap cateva gemete, cand incepe sa-mi maseze mandria, fiind deja tare. Apuc de boxerii mei, tragandu-i in jos, asteptand sa ma dezbrace el de tot, apoi sa ramana si el in pielea goala.

19Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Sun Aug 07, 2011 12:09 pm

Itachi Caine

Itachi Caine

Ii dau jos boxeri, apoi pe ai mei si ma urc deasupra lui, pozitonandu-ma la intrare. Ii dau un mic sarut in mijlocul pieptului, apoi trasez o linie umeda cu limba pana la barbia, unde o musc suav si pe urma ii ling buzele, sarutandu-le apasat.
- Ti s-a mai spus ca esti foarte dulce? Il intreb, patruzandu-l usor, apoi asteptand sa se obisnuiasca cu mine tot in interiorul sau.

20Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Sun Aug 07, 2011 12:14 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Mi-am lasat capul pe spate, cand a trasat acea linie, apoi i-am raspuns la sarut, ducandu-mi mainile dupa gatul sau. Imi arcuiesc usor spatele, gemand, cand ma patrunde.
-Da, mi s-a mai spus. Poti sa te misti. Zic privindu-l, stiind ca asteapta sa ma obisnuiesc cu el.

21Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Sun Aug 07, 2011 12:20 pm

Itachi Caine

Itachi Caine

Chicotesc usor, apoi ii sarut tampla, incepand sa fac miscar de du-te-vino, apucand cu mainile de marginea patului pentru un sprijin mult mai bine si sa il patrund mult mai bine si mai adanc, ca nu vroiam sa plece de aici dezamagit ca s-a culcat cu mine.

22Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Sun Aug 07, 2011 12:22 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Incep sa gem, cum incepe el sa se miste. Era mare si il simteam perfect, fundul meu se mulase total pe forma lui, parca dorind sa-l devoreze. Ce-i drept, numai avusesi de mult pe unul mare, iar eu cum eram stramt, sigur avea sa ma largeasca putin, ceea ce nu-mi convenea. Din cauza ca eram stramt multi credeau ca m-au dezvirginat.

23Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Sun Aug 07, 2011 12:25 pm

Itachi Caine

Itachi Caine

Simteam perfect cum pulsam in interiorul sau, ce ma facu sa ma opresc si sa il privesc atent in ochii sai albastri ca si marea.
- Banuiesc ca numai esti virgin si daca incerci sa negi, nu poti sa ma prostesti. Am dreptate? Il intreb, cu un zambet de invingator pe chip.

24Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Sun Aug 07, 2011 12:28 pm

Jesse Anson

Jesse Anson

Ridic o spranceana cand il aud.
-Nu-mi amintesc sa-ti fi zis vreodata ca sunt virgin, asa ca taci si da-i! Zic dandu-mi ochii peste cap. Totusi, ce-l interesa daca fusesi virgin sau nu? Nu trebuia el sa afle cu cati am fost inaintea lui. Nu ma omoram dupa one night stand, dar pe acestea le faceam cel mai des, avand doar o singura relatie in viata mea, dupa care am suferit enorm si nu vroiam sa mai fac legaturi cu cineva.

25Vise fara margini... Empty Re: Vise fara margini... Sun Aug 07, 2011 12:32 pm

Itachi Caine

Itachi Caine

- Cand o sa ajungi la varsta mea, atunci incepi sa te largesti playboy, mai adaug si reincep miscarile repezi si dure, incepand sa il sarut pe gat, in timp ce il mangaiam cu o mana pe piept, jucandu-ma cu unul dintre sfarcurile deja intarite.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 5]

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum