Manhattan ' s Elite .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Manhattan ' s Elite .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Baek Hye Young

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Baek Hye Young Empty Baek Hye Young Thu Aug 04, 2011 10:17 am

Baek Hye Young

Baek Hye Young

Baek Hye Young
Baek Hye Young Tumblr13

Full name:Baek Hye Young
Nicknames: Grace
Age: 18
D.O.B 21.2.1993
Home town: Busan
Gender: Female
Sexual orientation hetero
Occupation : Elev cu bursă

* - * - * - * - *

Likes
-Muzica
-Dulciurile[tot ce tine de zahar]
-Sa fie alintata
-Sa doarma mult
-Filmele, orice gen.
-Jucariile
-Animalele [ in special cele mici]
-Tot ce contine multe culori
-Persoanele amuzante
Dislikes
-Sa fie mintita
-Narcisismul
-Plictiseala
-Persoanele ce se cred prea importante
-Fumul de tigara [e alergica]
-Sa i se comande
-Certurile
Family and pets
Baek Shinsuke- tatal
O pisica pe nume Kuky
Spoiler:
Personality
Este o fire linistita, insa are iesirile sale, se comporta des ca un copil mic si e rasfatata, ceea ce o face si de nesuportat in unele momente. Nu tine cont de sentimentele sale, stiind sigur ca se indragosteste in fiecare zi de persoane diferite, este foarte schimbatoare si se supara repede. Nu-i place sa se tipe la ea, traind dupa propria replica" Cat timp eu nu ti-am facut nimic, nici tu n-ai dreptul sa-mi faci ceva."
Uneori se poate comporta chiar prea matur, insa foarte rar. Cand se supara pe o persoana, n-o mai impresioneaza nimic.
History S-a nascut in Busan, insa a copilarit in San Francisco, tatal sau fiind un important om de afaceri, niciodata nu si-a facut griji pentru viitorul sau si nici nu s-a gandit ca poate avea unul. Este impiedicata, ceea ce o face sa para si neexperimentata cand vine vorba de o slujba. Mama sa a fost doctor, insa ca o ironie a sortii a murit chiar de o boala pe care o studia, Grace nestiind niciodata numele acelei boli.
S-a acomodat usor fara mama sa, deoarece mai multa importanta ii dadea tatal sau care s-a recasatorit peste 2 ani de la moartea mamei sale. La 16 ani s-a decis sa-si descopere "talentele", insa nu prea era buna la nimic asa ca a renuntat in scurt timp.
Desi s-a nascut in Coreea, precum si parintii sai, Grace, nu stie mai deloc limba coreeana fiindu-i uneori greu sa-si pronunte si propriul nume, niciodata n-a fost invatata limba natala, de aceea are chiar accent englezesc, in ciuda trasaturilor fetei.
A primit porecla "Grace" de la o prietena din Scoala Generala, fiindu-le greu pana si profesorilor sa-i pronunte numele la perfectie, i-a placut si n-a avut nimic impotriva cu asta.
Ii place sa asculte povestile de viata ale altora, i se pare interesant si atractiv.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum