Manhattan ' s Elite .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Manhattan ' s Elite .

Real RPG .


You are not connected. Please login or register

Vise fara margini...

2 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Message [Page 4 of 5]

76Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 10:51 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Ma aplec la el, sarutandu-l pasional pe buze. Chiar mergea, nu ma mai gandeam la alde matuse. Terapia prin sex chiar functiona si ma bucuram de asta. Ma joc cu limba lui, in timp ce continui sa-mi misc fundul, in sus si jos.

77Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 10:55 am

Itachi Caine

Itachi Caine

Ma desprind din sarut, incepand sa gafai, dandu-mi capul pe spate, pentru al putea sa il privesc in voie, fara sa par ca fac acest lucru, in timp ce ii masam in continuare barbatia.

78Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 10:57 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Imi las capul pe spate, lasand mici gemete sa se auda. Dar tipul de ce naiba nu gemea?! Incep sa ma misc mai repede si mai adanc, dorind sa aud cum geme. Daca nu gemea ma simteam de parca nu eram bun de nimic si stiam ca la sex ma pricep!

79Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 11:04 am

Itachi Caine

Itachi Caine

Incep sa gem de placere, lasandu-ma pe spate si incepand sa il masez pe coapse. Baiatul acesta se pricepea destul de bine la sex, incat il intrecea si pe Casanova. Casanova ar trebui sa ia lecti de la Jesse, imi spun in gand, incepand sa gem mai sonor, simtind cum ma apropi de final.

80Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 11:07 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Ma bucuram ca il aud gemand. Ma las in coate, continuand sa ma misc, lasand gemete de placere la iveala. Simteam cum eram aproape de punctul maxim de placere, asa numitul orgasm

81Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 11:11 am

Itachi Caine

Itachi Caine

Simt cum imi vine si il apuc de sold, tinandu-l si eliberandu-ma in interiorul sau. Ma las pe spate respirand scadant, incercand sa imi revin de la partida incendiara ce am avut-o amandoi.

82Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 11:13 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Ma eliberez si eu, odata cu el, apoi ma intind langa el, privind tavanul. Eu nu eram obosit, rar se intampla sa obosesc in timpul sexului. Ma intind dupa haine, scotandu-mi pachetul de tigari, aprinzandu-mi una.

83Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 11:18 am

Itachi Caine

Itachi Caine

- Imi dai si mie una? Il intreb, dandu-i un mic sarut pe buze, apoi imi amintesc de ceva. Vrei iarba? Il intreb, ridicandu-ma din pat si ducandu-ma la birou, scotand de acolo o punga inchisa ermetica in care se aflau tigari cu iarba.
Scot una si arunc punga tanarului, luand bricheta de pe birou si mi-o aprind, tragand cu lacomie in piept.

84Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 11:19 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Ma uit la iarba, nestiind daca sa accept sau nu. Eram foarte vulnerabil cand eram tras, fiind si foarte sincer. Deobicei incepeam sa povestestesc tot ce am pe suflet cand fumam iarba, dar poate nu ma lua asa si de data asta. Scot o tigara, aprinzand-o, incepand sa trag adanc in piept.

85Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 11:28 am

Itachi Caine

Itachi Caine

- Cam cat de des te droghezi? Il intreb curios, asezandu-ma pe pat langa el si punandu-mi o mana dupa gatul sau, incepand sa il mangai pe clavicula.
Imi sprijin capul de al sau, in timp ce priveam tavanul pierdut, fiindca drogul incepea sa isi faca efectul asupra mea.

86Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 11:30 am

Jesse Anson

Jesse Anson

-Cat de des pot. Ii raspund sincer la intrebare, lasandu-mi capul pe spate, privind tavanul. Incercam sa ma abtin sa nu ma ia prea tare, pentru a nu incepe sa-i zic totul despre mine.

87Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 11:35 am

Itachi Caine

Itachi Caine

- Incearca sa te relaxezi, ii spun si ii dau un mic sarut pe gat, apoi trag din nou in piept cu nesant. La cati ani ti-ai inceput viata sexuala? Asa, ca fapt divers, il intreb curios, terminandu-mi tigara si imi ascund chipul in scobitura gatului sau, inspirand parfumul pieli lui.

88Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 11:38 am

Jesse Anson

Jesse Anson

-Eu nu mi-am inceput viata sexuala. Viata mea sexuala a fost inceputa cand aveam 12 ani. Zic sincer, tragand adanc in piept, terminand tigara.

89Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 11:43 am

Itachi Caine

Itachi Caine

Casc ochii cand aud, apoi oftez si ii dau un mic sarut pe buze.
- Din punctul de vedere a unei fete am inceput-o la paispe ani si din punctul de vedere a unui baiat pe la treispe, fiind beat turta. Nici acum nu stiu cu cine, cum si cand, tot ce stiu ca dimineata m-am trezit cu o durere in posterior, ii marturisesc, facand cercuri cu aratatorul pe pieptul sau.

90Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 11:46 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Chicotesc cand il aud.
-Mda, mai bine nu stiam nici eu. Din punct de vedere a unui baiat mi-am inceput-o acum doua luni. Nu prea m-au interesat fetele niciodata, ce-i drept, am facut-o doar din curiozitate. Zic sincer, zambind.
-Ai sa ma exciti daca mai faci asta si n-am chef de inca o partida, iar dupa oral nu ma omor. Zic dandu-i mana la o parte.

91Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 11:54 am

Itachi Caine

Itachi Caine

- Si daca tu m-ai avea de data aceasta, de spui? Il intreb curios, ridicandu-ma intr-un cot si mangaindu-i putin cu degetele, buzele acelea minunate si moi. Te tenteaza?

92Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Tue Aug 09, 2011 11:57 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Il privesc cu o spranceana ridicata.
-Nu pareai genul ce s-ar lasa futut, dar mie imi convine. Zic urcandu-ma peste el, sarutandu-l pasional pe buze, incepand sa-l mangai pe piept.

93Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Wed Aug 10, 2011 5:38 am

Itachi Caine

Itachi Caine

Ii raspund la sarut, incepand sa il mangai pe trup, asteptand cuminte sa fiu posedat de tanar pentru a vedea cat de bine se pricepe in pozitia de seme si nu numai de uke.

94Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Wed Aug 10, 2011 6:16 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Incep sa-l sarut pe gat, tandru, atingandu-l si cu limba, din cand in cand. Il penetrez cu un deget, incepand sa-l misc inauntrul lui, dorind sa vad cat de stramt e.

95Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Wed Aug 10, 2011 11:16 pm

Itachi Caine

Itachi Caine

Ma arcuiesc usor cand ii simt degetul in interiorul meu, fiindca eram inca stramt,deoarece doar de doua ori am fost uke si doar de fostul meu iubit si primul. Chiar dupa aventura aceea din baie, el m-a cautat sa fim impreuna. Poate si din cauza ca eram cu un fiu a unei capateni de Yakuza, mama m-a trimis departe.

96Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Thu Aug 11, 2011 2:28 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Imi trec limba peste buze, era stramt, perfect. Adoram sa ma culc cu cei stramti, caci era mai placut pentru mine. Pe el, posibil sa-l doara putin. Imi scot degetul din el, potrivindu-mi mandria. Il penetrez adanc, din prima, ridicandu-i picioarele pe umerii mei.

97Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Thu Aug 11, 2011 10:46 am

Itachi Caine

Itachi Caine

Imi arcuiesc spatele, scotand un mic scancet de durere. Pentru cineva de varsta lui o avea destul de mare. Incep sa gafai usor, prizandu-l de antebrat, incercand sa ma obisnuiesc cu dimensiunea barbatii lui.

98Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Thu Aug 11, 2011 11:23 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Dupa ce il simt mai relaxat, semn ca s-a obisnuit cu mine, incep sa ma misc, incet, inainte si inapoi, intrand cat de adanc puteam.

99Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Thu Aug 11, 2011 11:39 am

Itachi Caine

Itachi Caine

Incep sa gafai usor in timp ce il simteam cum se afundea in carnea mea si pulsa de energie. Imi ridic o mana si il apuc dupa ceafa tragandu-l spre mine si sarutandu-l tandru pe buze.

100Vise fara margini... - Page 4 Empty Re: Vise fara margini... Thu Aug 11, 2011 11:44 am

Jesse Anson

Jesse Anson

Ii raspund pasional la sarut, stiind ca se simte bine. Fundul sau se mula perfect pe forma mea, aproape ca dorea sa ma manance, dar imi placea, ma excita si mai tare.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum